Hakkımızda

Hakkımızda

Biz; Yıldız Tek Elektrik olarak, Enerji ve Elektrik piyasasındaki gücümüzü; sektörde geçen 50 yıllık birikimimize ve işimize vermiş olduğumuz emeğe borçluyuz.

Firmaları ayakta tutan, firmayı oluşturan tüm kişilerin akıl ve bilgi birikimleri, aldıkları eğitim ve piyasa tecrübeleri ve piyasadaki itibarlarıdır. Bir okul gibi personelinin eğitildiği, bilginin saklanmayıp paylaşıldığı bir süreçten ve misyondan gelmekteyiz. Babamız ve Sayın Yönetim Kurulu Başkanımız Yılmaz Yıldız Bey’in, tek başına bir okul gibi algılanmasının bize yüklediği sorumluluğun bilincinde çıktık bu yola. Bizim bu tecrübemiz, bilgi ve birikimlerimizden yararlanarak, bizden sektörü öğrenip mesleğe atılmış olan ve hepsi birbirinden kıymetli, bu gün tüm Türkiye’de bilinen çok değerli iş adamlarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizimle kader birliği yapan tüm marka ve kuruluşlara içtenlikle teşekkür ediyoruz. Bazılarının Türkiye Genel satıcısıyız, bazılarının temsilcisiyiz, bayisiyiz, distribütörüyüz. Hepsi bizim dostlarımız, arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız. Onlarla güç ve bilgi paylaşımı yaparak daha da büyümeye devam etmekteyiz.

Showroom, depo ve yönetim bölümlerinden oluşan kuruluşumuz 2.000 metrekareye yakın kapalı alana sahiptir. Amacımız öz kaynaklarımızı ve bilgimizi müşterilerimizin faydaları için verimli bir şekilde kullanarak sektöre yeni bir soluk getirmektir.

Vizyonumuz: Sektördeki saygınlığımızın bilincinde, duruşumuzdan taviz vermeden, bilimin ve aklın ışığında, dinamik kadromuzla birlikte kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimseyip, güvenilir ve evrensel bir marka olmaktır.

Misyonumuz: Kurumsallık dahilinde, çağın ihtiyaçlarını ve sektörel verileri göz önünde bulundurup tüm kaynakları etkin ve verimli kullanmak; müşterilerimizin ve tedarikçi firmaların sürekli değişip gelişen ihtiyaçları doğrultusunda, farklı ürün ve hizmet beklentilerine cevap vererek, etik ve evrensel normlara uygun sunum ve rekabeti başarmaktır. Bu anlamda; Türkiye enerji piyasasında ve uluslararası piyasalarda faaliyetlerimizi ticari normlar ve etik ilkeler ışığında gerçekleştirebilmektir. Bizim ilk ve en önemli yatırımımız insan kaynağıdır. Hem firmamız, hem de sektör için değerli, yetenekli ve kaliteli kadro oluşturarak hizmet vermek elzemdir. Konusunda uzman, özverili ve sorumluluk sahibi bir kadro ile; müşterilerimizin malzeme ihtiyaçlarını ve proje bazlı olarak her türlü bilgi ve çözüm ihtiyaçlarını karşılamak ve çözmek en büyük yatırımımızdır.

Bunun yanı sıra müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile; onların ihtiyacı olan her türlü hizmeti en iyi şekilde sağlamak için, yerli ve yabancı pek çok üretici ve tedarikçi ile işbirliği ve dayanışma içerisinde çalışmaktayız. Amacımız müşterilerimizin isteklerine anında ve en doğru şekilde cevap verebilmektir. Bu yüzden firmamız, Showroom ve depomuzda ihtiyaç olunabilecek her türlü elektrik malzemelerini stok tutmaktadır.

** Ülkemizdeki her türlü elektrik ve enerji konusundaki üretici, imalatçı, bayi ve distribütör firmalar ile doğrudan alış-veriş yapabilme imkanımız ve kredimiz mevcuttur.

** Türkiye’ deki tüm Organize Sanayi Bölgeleri, TOKİ’ler, lerle çalışmalarımız bulunmaktadır.

** Bu doğrultuda da; yine Türkiye çapındaki müşterilerimizin her türlü istek ve ihtiyaçlarını karşılayabileceğimiz ticari ve profesyonel iş hacmimiz bulunmaktadır. Tüm Tedaş iştirakleri ve Teiaş iş ve projeleri dahilinde de çalışmalarımız mevcut olup aynı zamanda, kamusal platformda da, sektörel anlamda tüm gereksinimlere karşılık verebilmekteyiz.